XX akcja “Polacy – Rodakom”

Po raz kolejny nasza szkoła brała udział w akcji „Polacy-Rodakom” zorganizowanej przez Stowarzyszenie „Przeszłość-Przyszłości” pod patronatem senatora Stanisława Gogacza. Stowarzyszenie Przeszłość – Przyszłości po raz dwudziesty organizuje zbiórkę darów dla Polaków mieszkających na Ukrainie będących w trudnej sytuacji materialnej. (więcej…)

Zaproszenie na spektakl pt. “GRYmas”

Serdecznie zapraszamy Państwa na spektakl profilaktyczny pt. „ GRYmas”, dotyczący uzależnień młodzieży od telefonów komórkowych – sport jako alternatywa nomofobii. (więcej…)

Jaki byłby świat bez Babci i Dziadka? Jasełka w Szkole Podstawowej nr 10

Nie pachniałby pysznym domowym ciastem, nie byłby przepełniony miłością i dobrocią.  Nikt nie umie zastąpić Babci i Dziadka. Ich obecność i uważność łagodzi często nieobecność zapracowanych rodziców. Doskonale wiedzą o tym dzieci z grupy 0 A, klasy III B i IV A, które zaprosiły w mury naszej szkoły Babcie i Dziadków, aby w wyjątkowy sposób uczcić ich święto. (więcej…)

Basen dla uczniów SP 10 w czasie ferii

Podczas ferii BASEN SZKOLNY dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 czynny jest w godzinach:

poniedziałek: od 1000 do 1200

wtorek: od 1400 do 1500

środa, czwartek, piątek: od 800 do 1000

Zmiana w terminach płatności za obiady w SP 10

Od stycznia 2020r. opłaty za obiady będą przyjmowane w ostatnie trzy dni robocze poprzedzające miesiąc obiadowy. (więcej…)

Jasełka dla przedszkolaków

Święta Bożego Narodzenia są okresem wzajemnej życzliwości, radości oraz wybaczania. Każdy z nas chciałby, aby ten wyjątkowy nastrój pozostał z nami jak najdłużej. Dzięki grupie Skrzatów stało się to możliwe. 09.01.2020 r. o godzinie 9:30 zerówkowicze wystawili jasełka. (więcej…)

1 A “Złotą klasą”

Po raz drugi z rzędu klasa 1 A zdobyła tytuł „ZŁOTEJ KLASY” w konkursie organizowanym przez WOŚP.

“Złota klasa”

W tym roku szkolnym po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – “Złota klasa” organizowanej przez Hufiec ZHP Puławy, polegającej na zbiórce monet 1,2 i 5 groszowych. (więcej…)

Sukcesy w międzyszkolnych konkursach plastycznych

Uczniowie naszej szkoły brali udział w międzyszkolnych konkursach plastycznych organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 6. Miło nam poinformować, że wśród wielu konkursowych prac, które wpłynęły z puławskich szkół i przedszkoli nasze dzieciaki zostały wyróżnione!

Mikołaj w grupie Skrzatów

W czwartek od samego rana u Skrzatów panował gwar i radość, dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały na przyjście niezwykłego gościa – Św. Mikołaja. To był naprawdę niezwykły gość, który obdarował prezentami wszystkie dzieci. (więcej…)