Rekrutacja do klas 1 i oddziałów zerowych!

Drodzy Rodzice!

Przypominamy, że rekrutacja do klas pierwszych i oddziałów zerowych trwa do końca marca. To już ostatni dzownek, żeby zapisać dzieci do naszej szkoły.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie naszej szkoły w zakładce "REKRUTACJA 2019/20" lub kontaktując się z sekretariatem szkoły w godzinach 8:00 - 16:00.

Dysponujemy ambitną, świetnie wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną. Posiadamy bogate zaplecze sportowe, w tym duży basen i brodzik służący do nauki pływania. Każda klasa wyposażona jest w nowoczesny sprzęt multimedialny. Na lekcjach uczniowie bardzo często korzystają z tablic multimedialnych, tabletów, robotów edukacyjnych, zestawów Lego Education, nowoczesnych nietypowych instrumentów muzycznych oraz wielu innych pomocy edukacyjnych. Silny nacisk kładziemy na naukę programowania i kodowania już od zerówki.

Uczniowie i nauczyciele każdego roku biorą udział w licznych projektach edukacyjnych, a także wprowadzają innowacje. U nas nuda nie grozi nikomu!

Posiadamy bogatą ofertę interesujących zajęć pozalekcyjnych. W naszej szkole dzieci mogą zapisać się aż na 3 różne warsztaty taneczne, działa szkolny chór Fortissimo zdobywający każdego roku miejsca na podium w różnych konkursach, organizowane są zajęcia relaksacyjne i mindfullness, dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach robotyki, programowania i kodowania, mogą też zapisać się do koła pływackiego, na zajęcia piłki nożnej lub inne zajęcia sportowe. Oprócz tego mogą uczęszczać na zajęcia plastyczne, techniczne, teatralne, dziennikarskie oraz językowe. Codziennie odbywają się "Odrabianki", na których chętni uczniowie mogą po lekcjach w ciszy i spokoju odrobić prace domowe i w razie potrzeby skorzystać z pomocy nauczyciela. Całą listę zajęć dodatkowych organizowanych w tym roku znajdziecie Państwo na stronie szkoły.

Zachęcamy też do zapoznania się z całościową ofertą szkoły wchodząc w zakładkę "O szkole" ---> "Oferta szkoły".

Autor: Ewa Wiejak