Rozstrzygnięcie konkurs profilaktycznego "Jestem świadomy - jestem bezpieczny"

4 kwietnia 2019 r. w Zespole Szkół Technicznych w Puławach odbyło się uroczyste podsumowanie VIII edycji międzyszkolnego konkursu profilaktycznego „Jestem świadomy – jestem bezpieczny”.
Celem konkursu było kształtowanie wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Puław i powiatu puławskiego właściwych postaw i zachowań prozdrowotnych, wzbogacenie i usystematyzowanie wiedzy o HIV i AIDS, pogłębienie wiedzy na temat mechanizmów uzależnienia, prawd i mitów o alkoholu, narkotykach i nikotynie, wpływu używek na organizm człowieka. 
Uczniowie mogli konkurować w czterech kategoriach: literackiej (wiersz), plastycznej (plakat), multimedialnej (prezentacja) i wiedzy (test) wzięły udział 24 szkoły, w tym 11 szkół ponadgimnazjalnych.

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie znaleźli się w gronie nagrodzonych. Angelika Synowiec  z klasy VIIa  zajęła drugie miejsce w kategorii literackiej ( wiersz), a Wojciech Orkiszewski z tej samej otrzymał wyróżnienie w kategorii multimedialnej ( prezentacja). 

Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Opiekunkami uczniów były: p. Marta Piątek – pedagog szkolny i p. Agnieszka Czarnota – wychowawczyni klasy

Galeria

Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie