Szanowni Rodzice,

Mimo trwającego w szkole strajku, egzaminy klas ósmych odbędą się zgodnie z planem:

15 kwietnia 2019 roku – egzamin z j. polskiego, godz. 9.00

16 kwietnia 2019 roku – egzamin z matematyki, godz. 9.00

17 kwietnia 2019 roku – egzamin z j. obcego nowożytnego , godz. 9.00

Do szkoły ósmoklasiści przychodzą o godz. 8.30. Egzamin odbędzie się w sali gimnastycznej (poniedziałek, wtorek), a we środę w wyznaczonych salach lekcyjnych. W stołówce szkolnej będzie można bezpiecznie zostawić swoje rzeczy. Na salę bezwzględnie nie można wnosić telefonów komórkowych ani innego sprzętu elektronicznego.

Każdy zdający powinien mieć na egzaminie ósmoklasisty długopis (lub pióro) z czarnym tuszem (atramentem), a dodatkowo na egzaminie z matematyki - linijkę. Rysunki zdający wykonują długopisem, nie ołówkiem.

Każdy uczeń powinien mieć legitymację szkolną. Do sali można zabrać ze sobą małą plastikową butelkę z wodą.

Dyrekcja szkoły