Akcja bezpłatnych szczepień

Urząd Miasta Puławy wraz z realizatorem akcji ZOZ „Medical” serdecznie zaprasza dziewczynki urodzone w 2007 roku oraz zamieszkałe na terenie gminy Miasta Puławy na bezpłatne szczepienia przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV). Koszt szczepień w całości zostanie pokryty z budżetu Miasta Puławy.
Udział w programie poprzedzony będzie konsultacją medyczną lekarza uprawnionego do prowadzenia szczepień profilaktycznych. Aby przystąpić do programu szczepień niezbędna będzie pisemna zgoda rodzica/opiekuna ( formularze dostępne w rejestracjach Medical oraz  w sekretariacie szkoły). Wypełniony formularz należy dostarczyć do 10 maja 2019 roku do sekretariatu szkoły lub rejetracji.
Dnia  9 maja 2019 roku o godz. 18.00 w ZOZ „Medical” w Puławach przy  ul. Kruka 2 odbędzie się spotkanie edukacyjne dla  wszystkich  Rodziców  dziewczynek z rocznika 2007 na temat chorób wywoływanych przez wirusa HPV i metodach walki z nim.