Wyśpiewaliśmy sukces

5 maja 2019 roku przy Szkole Społecznej im. Ch. P. Aignera miała miejsce impreza plenerowa w ramach ogólnopolskiej akcji pod hasłem „Święto ulicy Moniuszki”. Wydarzenie było jedną z wielu inicjatyw promujących twórczość kompozytora, z okazji Roku Moniuszkowskiego. W trakcie imprezy zaprezentowali się laureaci XV edycji Puławskiego Turnieju Krasomówstwa, Recytacji, Muzyki i Pieśni Narodowych "Witaj Majowa Jutrzenko!".

Miło nam poinformować, iż wśród nagrodzonych znaleźli się również uczniowie naszej szkoły. Alicja Jakubczyk laureatka I miejsca w kategorii soliści dzieci zerówek oraz Iga Muranyi laureatka II miejsca w kat.solisci klas 1-3. Podczas koncertu finałowego uzdolnione dziewczyny przepięknie wykonały utwory „ Ojczyzno ma” i „ Jesteśmy Polką i Polskiem”. Opiekunem artystycznym dziewczyn była Grażyna Czerska.

Naszym uczniom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów !!!

Autor: Grażyna Czerska