Spotkanie klas VI-tych z "Hobbitem"

W poniedziałkowy poranek, 3 czerwca, uczniowie klas VI spotkali się na konkursie czytelniczym pt. "Z Hobbitem tam i z powrotem". Konkurs zorganizowała p. Anna Mazurkiewicz.        Ośmiu reprezentantów klas VIa i VIb zmierzyło się z pytaniami konkursowymi podzielonymi na trzy części. Pierwsza część - odpowiedzi na wylosowane pytania, część druga- charakterystyka bohaterów, oraz część trzecia -  rozwiązywanie krzyżówki.  Po zsumowaniu punktów przez komisję, wyłoniono zwycięzców.
I miejsce zajął - Bartosz Wojtaś z kl. VIa, II miejsce - Mikołaj Antczak z kl. VIb oraz III miejsce - Szymon Zagożdżon z kl. VIa.
Gratuluję chłopcom i zapraszam do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez bibliotekę szkolną.

Autor: Anna Mazurkiewicz