Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Dyskoteka walentynkowo- karnawałowa w naszej szkole

2019-03-05
Powiększ zdjęcie

W dniu 6.02 2019 r. Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował dyskotekę walentynkowo- karnawałową połączoną z zabawami przygotowanymi przez prowadzącego dyskotekę didżeja. 
W dyskotece uczestniczyła większość uczniów szkoły. Wszyscy świetnie się bawili na ostatniej w tym roku szkolnym dyskotece.

Czytaj więcej o: Dyskoteka walentynkowo- karnawałowa w naszej szkole

Dzień Otwarty w SP 10

2019-03-05
Powiększ zdjęcie

1 marca po południu w naszej szkole było wesoło i gwarno. A to za sprawą sześciolatków oraz pięciolatków, którzy wraz z rodzicami odwiedzili mury naszej szkoły. Każdy został przydzielony do grupy i wraz ze starszym kolegą lub koleżanką uczestniczył w różnych wydarzeniach. W jednej z sal mógł wskazać drogę ozobocikowi, by szybko poruszał się po trasie. Gdzie indziej budował największą wieżę z kubeczków lub grał w grę. W kolejnej sali budował z klocków Lego niesamowite place zabaw. W sali informatycznej programował roboty, by jeździły, kręciły się lub zmieniały kolory. Sala chemiczna zapraszała na pokazy, biologiczna do poznania świata przyrody. W sali muzycznej największym powodzeniem cieszyło się pianino, na którym można było zagrać. Na zakończenie można było poszaleć na małej salce lub poczęstować się słodkim cukierkiem lub soczkiem w szkolnej kawiarence. Dzieciaki nie chciały opuszczać szkoły. Mówiły, że nie mogą się doczekać, kiedy same zasiądą w szkolnych ławkach i będą tak świetnie się bawić.

Czytaj więcej o: Dzień Otwarty w SP 10