Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Zakończenie pierwszej części projektu

2019-03-11
Powiększ zdjęcie
W ostatnim tygodniu zakończyła się pierwsza część realizacji projektu "Mały miś w świecie wielkiej literatury". Nasz grupowy miś Teddy zakończył wędrówki po domach starszaków. Razem z nim dzieci bawiły się, spały, podróżowały, ale przede wszystkim poznały piękno literatury. Wspólnie wszystkie dzieci wraz z rodzicami przeczytały misiowi około 80 książek. Ta liczba robi wrażanie! Udział w projekcie spowodował rozbudzenie w najmłodszych zainteresowań czytelniczych oraz rozwinięcie zasobu słownictwa. Dzieci bardzo zżyły się z Teddym i stały się jego opiekunem. 
W drugim etapie projektu serdecznie zapraszamy rodziców, babcie i dziadków oraz nauczycieli do wspólnego czytania starszakom z naszej grupy.
Czytaj więcej o: Zakończenie pierwszej części projektu

Dzień kobiet w zerówce

2019-03-11
Powiększ zdjęcie
8 marca tradycyjne świętowaliśmy Dzień Kobiet. Tego dnia dziewczynki z grupy 0 "B" zostały obdarowane kwiatami przez swoich kolegów. 
Ponadto wspólnie uczestniczyliśmy w zajęciach sportowych na trampolinach w Trampolinowelove Puławy. "Bystre Potworki" były zachwycone i chętnie brały udział w zabawach przygotowanych przez panią trener. Polecamy wszystkim serdecznie!
Czytaj więcej o: Dzień kobiet w zerówce

Wizyta strażaka w zerówce

2019-03-11
Powiększ zdjęcie

W ostatni wtorek 5 marca grupę zerówkową 0 "B" odwiedził przedstawiciel straży pożarnej. Pan strażak zapoznał naszych najmłodszych z zasadami bezpieczeństwa oraz zachęcał ich do aktywności fizycznej. Nasze starszaki miały okazję przymierzyć mundur strażacki, nauczyć się składać węża oraz poznać zasady korzystania z prądownicy i rozdzielacza. Wiedzą już co trzeba zrobić, aby zostać strażakiem i dlaczego warto słuchać swoich nauczycieli, tak jak strażacy słuchają swoich dowódców. Dzieci były zachwycone wizytą!

Czytaj więcej o: Wizyta strażaka w zerówce