Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

C++

2019-05-21

#include
using namespace std;
int main()
{
int a,b;
cout<<"Podaj dlugosc boku prostokata"<<endl;
cin>>a;
cout<<"Podaj szerokosc prostokata"<<endl;
cin>>b;
if (a>0 && b>0)
{
cout<<"Pole wynosi "<<a*b<<endl;
}
else
{
cout<<"Niepoprawne dane"<<endl;
}
}

 

Czytaj więcej o: C++

Spotkanie ze strażnikiem miejskim

2019-05-21
Powiększ zdjęcie

W trosce o bezpieczeństwo naszych maluchów w dniu 13.05.2019r. odbyło się spotkanie z Panią ze Straży Miejskiej, która odwiedziła dzieci z naszej szkoły. Celem wizyty było przypomnienie dzieciom zasad zachowania się podczas pobytu na dworze. Pani Strażnik udzieliła dzieciom wskazówek, co mogą zrobić, aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem słuchali, jak bezpiecznie zachować się na placu zabaw, w domu, na drodze czy w szkole. Dzieci zadawały pytania, na które otrzymały wyczerpujące odpowiedzi. Na zakończenie otrzymały drobne upominki, dzięki którym będą widoczne na drodze.

 

Czytaj więcej o: Spotkanie ze strażnikiem miejskim

Szkolny Konkurs recytatorsko-plastyczny dla klas I-III

2019-05-21
Powiększ zdjęcie
W czwartek, 16 maja uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie recytatorskim pt. "Brzechwa i Tuwim dzieciom". Konkurs zorganizowały panie: Anna Mazurkiewicz i Beata Rosińska. Zgłosiło się aż 29 recytatorów. Dzieci były oceniane przez komisję w składzie: pani Beata Filip i pani Marta Piątek. Spośród dużej grupy uczestników, jury wyłoniło:
 I miejsce - Kornelia Szulowska z kl. III
 II miejsce - Barbara Orkiszewska z kl. IIa
 oraz III miejsce - Patrycja Makuch z kl. Ia
Podczas konkursu, organizatorki ogłosiły również wyniki konkursu plastycznego (o tym samym tytule). Najlepszą pracę wykonała Wiktoria Szmigiel z kl. IIa, która zilustrowała wiersz J. Tuwima "Abecadło". Drugie miejsce zajęła praca Kuby Gizy z klasy Ib pt. "Na wyspach Bergamutach" na podstawie wiersza J. Brzechwy. Na trzecim miejscu znalazła się praca Zosi Wolskiej z kl. IIa zatytułowana "Leń" wg wiersza J. Brzechwy.
 
 Dziękujemy serdecznie za udział w konkursach i zapraszamy do udziału w kolejnych.
Czytaj więcej o: Szkolny Konkurs recytatorsko-plastyczny dla klas I-III

"Ze śpiewem do szkoły"

2019-05-21

9 maja Ala Jakubczyk z 0B oraz Iga Muranyi z 1c brały udział w przeglądzie wokalnym „ Ze śpiewem do szkoły”. Dziewczynki znalazły się w gronie laureatek i są zwolnione z egzaminów do Szkoły Muzycznej. Dziewczyny chcą uczyć się gry na pianinie. Życzymy im dalszych sukcesów.

Opiekun wokalny Grażyna Czerska

Czytaj więcej o: "Ze śpiewem do szkoły"