Jesteś tutaj: Start / INNOWACJE PEDAGOGICZNE

INNOWACJE PEDAGOGICZNE

W Szkole Podstawowej nr 10 w Puławach od wielu lat prowadzone są innowacje pedagogiczne. Nauczyciele, w trosce o rozwój uczniów, ich zainteresowań oraz pzygotowanie dzieci do dorosłego życia, ciągle poszukują nowych rozwiązań edukacyjnych. Co roku powstaje wiele programów autorskich, bierzemy udział w wielu projektach ogólnopolskich i międzynarodowych, realizujemy założenia edukacji alternatywnej, którą najczęściej można spotkać głownie w szkołach i przedszkolach prywatnych, a przy tym jest płatna. W naszej szkole nauczyciele korzystają na swoich lekcjach z różnorodności zasobów edukacyjnych, czerpiąc inspirację z najlepszych systemów edukacyjnych, biorąc udział w projektach i kampaniach przeznaczonych dla uczniów. Dzięki temu na lekcjach nie jest nudno, dzieci rozwijają się szybciej, a nauka staje się przyjemnością.