MATEMATYKA Z KLASĄ

Klasa IIa bierze udział w programie ogólnopolskim pt" Matematyka z klasą".
Projekt zakłada realizację 8 scenariuszy lekcji. 2 z nich to scenariusze kompetencyjne do trenowania ważnych umiejętności, takich jak praca w zespole czy koncentracja uwagi. Pozostałych 6 scenariuszy matematycznych jest ze sobą połączonych w cykl za pomocą filmu i animacji. Dzieci w czasie realizacji poszczególnych lekcji obejrzą film z udziałem mistrza sportu - Mateusza Kusznierewicza. W projekcie pojawi się również bohaterka (rówieśniczka dzieci). Bohaterowie podzielą się swoim doświadczeniem: sportowiec opowie o tym, jak wygląda jego codzienne życie, a dziewczynka odnajdzie w tych opowieściach różne wątki matematyczne, które będą pretekstem do wspólnej nauki matematyki.

Dominika Pawłowska

Jak uczyć się koncentracji uwagi?

2018-10-19

Klasa II a bierze udział w programie "Matematyka z klasą", w ramach którego uczniowie uczestniczyli w zajęciach kompetencyjnych pt. " Jak uczyć się koncentracji uwagi?".

Czytaj więcej o: Jak uczyć się koncentracji uwagi?